Společnost HaK s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firmou, která se přímo podílela na zrodu úspěchu francouzských bazénů DESJOYAUX u nás v České republice.

Historie

V roce 1993 jsme vstoupili do tehdy teprve vznikající základny partnerských firem, společně se zabývajících prodejem a montáží bazénů DESJOYAUX. S odstupem času hodnotíme tento náš krok jako velmi prozíravý. Zásluhou našich bohatých zkušeností ze stavební činnosti a rekonstrukcí a za přispění velmi dobrého systémového řešení bazénu příští generace jsme se záhy stali dnes nejvýznamnějším prodejcem bazénů DESJOYAUX s přímo navazující stavebně montážní částí.Ve velmi úzké spolupráci s výhradním dovozcem jsme dosáhli jednoho z předních míst na českém trhu s bazény.Tato spolupráce se stala zárukou kvality, spolehlivosti a dalšího rozvoje firmy.

Současnost

V současnosti jsme schopni zajistit výstavbu Vašeho interiérového bazénu velmi komplexně od návrhu po konečné uvedení bazénu do provozu se všemi případnými individuálními požadavky, jako např. vybudování terasy či úprava okolí bazénu, zastřešení bazénu, ohřev vody různými způsoby, odvlhčení interiérů u vnitřních bazénů apod. Bazén stavíme vlastními zaměstnanci jako funkční celek , tj. ve standardní dodávce je vždy obsaženo vše, co je potřebné k bezproblémovému chodu a údržbě Vašeho bazénu.

Nemalé procento námi vybudovaných bazénů v současné době dodáváme na základě doporučení našich předešlých zákazníků, kteří zaznamenali s bazény DESJOYAUX velmi dobré zkušenosti.

Tato činnost je prvořadým nosným pilířem existence naší společnosti, nyní stavíme bazény DESJOYAUX programově tzv. „na klíč“ a proto Vám můžeme nabídnout dlouholeté a pestré poznatky v této oblasti. Prodáváme a montujeme bazény DESJOYAUX 20 let a již 13 let jsme největším prodejcem DESJOYAUX v České republice a jedním z největších v Evropě.

Budoucnost

Naší nejsilnější a hlavní zbraní do dalších let je přímá specializace na stavby mimořádně stabilních bazénů DESJOYAUX, bazénů které nemají spotřební charakter.

Vaše důvěra nás do budoucna velice zavazuje a naše neustále se rozšiřující působnost a tím i okruh nadmíru spokojených majitelů bazénů DESJOYAUX přináší náš intenzivní zájem zkvalitňovat a zdokonalovat naše služby i nadále.

Vzhledem ke skutečnosti, že se naše firma HaK s.r.o. stala nejvýznamnějším finálním partnerem DESJOYAUX u nás v ČR, lze dnes bez nadsázky říci, že nyní představujeme již takřka synonymum pro obchodní značku DESJOYAUX, jejíž filozofie je nám velmi blízká a učinilo nám skutečné potěšení se s ní ztotožnit.

Hlavním obsahem tohoto přístupu je především úcta k Vám, která nás motivuje k co možná nejbližšímu naplnění Vaší představy o příznivém poměru ceny bazénu a jeho užitné hodnoty. Do Vaší budoucnosti Vám přejeme co nejvíce dobrých rozhodnutí, z nichž jedno by jistě mohlo představovat Váš soukromý plán pořídit si bazén DESJOYAUX od nás.